Bodrum Sulama Sistemleri

Anasayfa / Hizmetler / Bodrum / Bodrum Sulama Sistemleri

Bodrum sulama sistemleri

Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde artık birçok sektör işlerini çok daha kolay bir şekilde yürütebiliyor. Bu sektörlerden biri de tarım sektörüdür. Öyle ki kuraklaşmanın hızla arttığı şu günlerde, son teknoloji bir sulama sistemi kullanmak hiç de fena bir fikir değildir. Tarlanızı, bahçenizi, seralarınızı kurumaktan kurtarmanın en basit hali olan sulama sistemleri, geleneksel tarımda ortaya çıkan önemli sorunlardan biri olan sulama sorununu kökünden çözmektedir. Bodrum sulama sistemleri yardımıyla eskisine oranla çok daha fazla verim alacağınız tarlanızda, mutlu ve canlı ekinler yetiştirebilirsiniz. 

Otomatik sulama teknikleri ile birlikte geleneksel tarımın zorluğunu bir kenara bırakıyorsunuz. Çünkü artık tam otomatik çalışan bir sulama sisteminiz mevcut. 

Sulama Sistemi Nasıl Çalışır?

Tarlanız konusunda çok çeşitli avantajlar sunan sulama sistemleri, oldukça basit bir mekanizmaya sahiptir. Otomatik sulama sistemleri yapısında bulunan sensörler aracılığıyla toprağın nem oranını ölçer. Bu değerleri işleyip toprağın ihtiyaç duyduğu su miktarını belirler. Bu verilere dayanarak vanayı açar ve toprağınızı neme doyurur. Yine aynı sensörler aracılığıyla toprağın nem oranı istenilen değere geldiğinde sulama işlemi durdurulmak üzere vana otomatik olarak kapatılır. 

Yazın sıcak günlerinde toprağın içerisinde bulunan nem hızla buharlaşır. Her canlının temel ihtiyacı olan su, yeterince karşılanamadığında tarla veya bahçeden alınan mahsul üreticileri memnun etmemektedir. Bu sebeple neme ihtiyaç duyan toprağı, eğer bir sulama sistemine sahip değilseniz, gün içerisinde birkaç kez sulamanız gerekebilir. Bodrum sulama sistemleri sizi bu yükten kurtaracak ve iş yükünüzü azaltır. 

Aynı şekilde geleneksel tarımda ne yazık ki toprağın nem oranı ölçülmediği için, su israfı da söz konusu olabilmektedir. Otomatik sulama sistemleri bu sorunu ortadan kaldırır ve bu da tarlanız için ayırdığınız bütçeye kazanç olarak yansımaktadır. Otomatik sulama sistemlerinin özellikleri arasında sessiz bir çalışma sistemi de yer almaktadır. Böylelikle etrafınızda kimseyi rahatsız etmeden, toprağınızı besleyebilirsiniz. 

Sun Solar ile Emeğinizin Karşılığını Alın!

Sun Solar Enerji, değerli üretici dostlarına sunduğu sulama sistemleri sayesinde çevreyi korumayı, enerjiyi ve suyu etkin kullanmayı hedeflemektedir. Bu ürünlerin üretiminde her daim takip ettiğimiz teknolojik gelişmeler ile sulama sistemleri alanında gerçekleşen inovasyonları, şirketimizin Ar-Ge birimi ile kendi ürünlerimizi geliştirmek adına kullanmaktayız. Üretmenin gücünü biliyor, üretime katkıda bulunmayı seviyoruz. 

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bölgelerden biri Bodrum’dur. Burada hizmet vermekte olan ekibimizle, sahada ihtiyacınız olabilecek her türlü desteği sağlamak üzere iş başındayız. Bodrum sulama sistemleri denilince akla gelen ilk isimlerden olup, enerji sektörünün ileri gelenleri arasında yerini alan firmamız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini kendine her zaman bir ilke olarak baz almıştır. Bu bağlamda sizlerden gelen talepler, şikayetler ve öneriler firmamız için çok değerlidir. 

Sun Solar Enerji olarak olumsuz hava koşullarında meydana gelebilecek sıkıntıları minimuma indirmeyi sağlıyor, sizlere sağlıklı ve verimli bir toprak garanti ediyoruz. İşimizi şansa bırakmadan toprağınıza değer katıyoruz, emeğinizin değerini koruyoruz. 


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0252) 400 0101

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Sun Mühendislik Solar Enerji Sistemleri. Denizhan AKKAŞ Tarafından Tasarlanmıştır.
Top