Fethiye Elektrik Proje Çizimi

Anasayfa / Hizmetler / Fethiye / Fethiye Elektrik Proje Çizimi

Fethiye Elektrik Proje Çizimi

Firmamız elektrik talebinin karşılanması için rüzgar, güneş, termik, hidro kaynaklardan olmak üzere yetki belgesi ile elektrik projesi hazırlar ve uygulamaya geçirir. Fethiye elektrik proje çizimi hizmetleri dahilinde kuvvetli akım projeleri, zayıf akım projeleri, mesken ve işyeri elektrik projeleri, topraklama projeleri yapılır.

Konusunda uzman kadrosu ile en profesyonel ve verimli hizmetler sunulur. Elektrik kaynağı sağlamak hayatın her alanında gerekli bir çalışmadır. Hayatın içerisinde tüm ihtiyaçlar için olmazsa olmaz bir kaynaktır. Sanayi çalışmaları, tıp, tarım gibi pek çok alanda kullanılır. Meskenlerde de günlük ihtiyaçlar için olması gereken bir kaynaktır.

Uzman mühendislerin yerinde ve eksiksiz tasarımları ile yatırımcının etkin finanse edilmesi sağlanacaktır. Oluşturulan tasarımlar, hesaplamalar ile güncel ve son teknolojik gelişmeler doğrultusunda gerekli proje hazırlıkları yapılır. Kaliteli hizmet ve çözüm odaklı anlayış ile çalışılır. Maliyet ve hedeflenen çalışma ölçütlerine uyarak, süreçler tesisat yönetmeliklerine uygun olarak değerlendirilir ve bu doğrultuda devam edilir. Amaç yatırım firmalarının gereksiz giderler yapmalarını önlemektir. Yapılan teknik ve mali değerlendirmeler en detaylı ayrıntısı ile hazırlanır. Proje hazırlanırken komponent seçimi, keşif yapma, teknik değerlendirme göz önünde bulundurulan ayrıntılar ile değerlendirilir. 

Fethiye Elektrik Proje Çizimi ve Projeleri

Genel olarak bir elektrik projesinde bulunması gereken temel noktalar vardır. Fethiye elektrik proje çizimi konusunda yetkin ekibi ile noksansız projeleri hazırlar. Firmaya sunulan dosya kapağı üzerinde proje sorumlusunun bilgileri vardır. Projenin tüm unsurlarının bulunduğu ölçekli plan hazırlanır. Hemen ardından priz ve aydınlatma planı gelir. Zayıf akım projesi ; elektrik tesisatında olan düşük gerilime sahip kaynakları çalıştırmak amacı ile kullanılan bir kaynaktır.

Binalarda bulunan telefon santralleri, anten bağlantıları, yangın sistemleri örnek verilebilir. Kablo kanallarının taşınmasını sağlayan temel malzemeler tava planı adı ile hazırlanır. Bunların dışında topraklama hesaplamaları, 

Sayaç panoları, çizelgeler, kullanılan sembollerin listesi ve açıklamaları projede yer alır.

Fethiye Elektrik Proje Çizimi ve Aşamaları

Elektrik projeleri belli basamaklarla ilerler ve hazırlanır. Fethiye elektrik proje çizimi hizmetleri içeriğinde tüm aşamalar dikkatle takip edilir ve herhangi bir eksikliğe müsaade edilmez. Etüt raporu ile hazırlanacak elektrik sisteminin yapıya uygun olup olmadığı belirlenir. Gerilim sisteminin ne şekilde hazırlanacağı, panoların düzenlenmesi ve aydınlatma şemaları hazırlanır. Bu ön proje aşamasıdır. Bu projede anlatılan sistemlerin nasıl yapılacağı ayrıntılı olarak tarif edilmektedir. Şartnameler ve hesaplamalar yer alır.

Uygulama projesi adı verilen aşamada, üretici firmadan alınan cihazların boyutları belirlenerek belirlenen projelerdir. Üretim ve imalatı tamamlanarak işletmeye dahil edilme aşamasındaki son proje aşamasıdır. Çizim ve hesaplamaların olduğu uygulama projesi esas alınarak hazırlanır. Deneyimli personeller ile müşteri memnuniyetini sağlayan, elektrik hizmetlerinin hataya yer vermeyecek ve risk yaratmayacak şekilde hazırlanmasını sağlamak firmamın başlıca amacıdır.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0252) 400 0101

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Sun Mühendislik Solar Enerji Sistemleri. Denizhan AKKAŞ Tarafından Tasarlanmıştır.
Top